Pozice

Finanční specialista - controlling/reporting

Co budete dělat:

  • Zpracovávat měsíční, kvartální, roční závěrky podle CAS (českých účetních standardů)
  • Příprava platebních příkazů včetně výpočtu volných prostředků pro převod na deposita a přípravy týdenního cash flow
  • Správa pohledávek a závazků včetně opravných položek, factoringu a komunikace napříč společností
  • Dohled nad junior finančním specialistou (rejstřík dodavatelů, UBO, kontrola nespolehlivých plátců a insolvencí)
  • Zastřešení kontroly tenderů
  • Zpracování statistik
  • Správa knihovny ocenitelných práv
  • Komunikace v rámci financí – s reportingovým týmem, účtárnou a týmem finančního plánování a analýz
  • Zapojení do různých projektů včetně implementace nového ERP

Co potřebujete znát, vědět a mít:

  • Minimálně 3 roky zkušeností z financí
  • Základní znalost českých účetních standardů a MS Office
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Schopnost spolupracovat a komunikovat v rámci interního týmu
  • Proaktivní, pozitivní a pečlivý přístup
  • Motivace učit se nové věci
  • Analytické myšlení

Co nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • VOYO zdarma
  • Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • Mezinárodní i česká kuchyně v budově (dotace na stravné)
  • Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • Nadstandardní lékařskou péči
  • Rohlík point přímo v budově
  • Možnost využití partnerských programů
  • Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • Pracovní mobilní telefon
  • Taxi pendl na zastávku tramvaje Geologická