Pozice

Head of Social Media - externí spolupráce

Pro oddělení Nová média TV Nova s.r.o. hledáme zkušeného stratéga na dlouhodobou externí spolupráci na projektech v oblasti sociálních sítí. Potřebujeme člověka, který bude umět vnímat potenciál sociálních médií v rámci televize a streamovacích služeb. Inspirativní osobnost, která umí vytvořit a realizovat strategii vedoucí k naplnění daných cílů, řídit tým na projektu a převzít odpovědnost za výsledky.

Co budete dělat:

  • Zodpovídat za obsah publikovaný na sociálních sítích TV Nova a Voyo.cz
  • Řídit činnost projektových týmů složených z našich social media odborníků i externích spolupracovníků
  • Spolu s týmem vytvářet atraktivní obsah na všech sociálních sítích
  • Připravovat publikační plány v souladu s PR strategií a marketingovými záměry společnosti
  • Zodpovídat za plnění definovaných cílů a dodržování rozpočtů
  • Navrhovat kreativní řešení umístění PP
  • Analyzovat výsledky kampaní na sociálních sítích
  • Připravovat prezentace výsledků a reporty

Co potřebujete znát, vědět a mít:

  • Zkušenosti s tvorbou obsahové strategie sociálních sítí
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Znát trendy sociálních sítí
  • Znalost digitálních trendů
  • Dobrou orientaci v produkci TV Nova
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Strategické myšlení a schopnost vidět širší souvislosti
  • Kreativita, flexibilita

Co nabízíme:

  • Externí formu spolupráce na IČO
  • VOYO zdarma
  • Moderní fitness a sauna přímo v budově
  • Mezinárodní i česká kuchyně v budově
  • Taxi pendl z tramvajové zastávky Geologická