Pozice

MANAGER BI, DATA & WEB ANALYTICS

Věděli jste, že je TV Nova jedním z největších digitálních publisherů na českém trhu? Není to jen Voyo se stovkami tisíc předplatitelů, ale je to i zpravodajský web TN.cz nebo magazín Nova.cz, které navštíví i milion uživatelů každý den. Odkud k nám na weby proudí uživatelé, proč ne/provedli konverzi, jaký obsah sledují, co můžeme udělat lépe, aby jich bylo víc a strávili u nás více času? Chcete zjistit, co ovlivňuje návštěvnost webu Voyo.cz, TN.cz a Nova.cz? Baví vás technologie, práce s daty a jste zvídaví? Hledáme právě vás! Pojďte s námi rozvíjet jednu z největších SVOD platforem v regionu a TOP 3 lokální zpravodajský web.

Pro oddělení online výzkumu společnosti TV Nova s.r.o. hledáme motivovaného vedoucího, který se nebojí čísel a rád za nimi hledá souvislosti. Práce v mladém kolektivu s těmi nejlepšími možnými technologiemi, ve stabilní společnosti se silným zázemím a spoustou benefitů. To je práce v TV Nova.

Co budete dělat:

  • Povedete datový tým skládající se z datových inženýrů, datových, webových a SVOD analytiků i externích dodavatelů
  • Vaším cílem bude uspokojit datové potřeby businesových vlastníků digitálních produktů TV Nova
  • Rozvíjet datovou strategii TV Nova
  • Podílet se na plnění cílů celé společnosti
  • Spolupracovat na datové strategii v rámci celé skupiny CME
  • Implementovat nové procesy a technologie
  • Řídit dodávky a priority datových požadavků napříč firmou
  • Vyřizovat související administrativu – objednávky nástrojů, občas nějaké výběrové řízení, fakturace, správa rozpočtu
  • Komunikovat s interními zadavateli, řídit jejich očekávání a získávat zpětnou vazbu
  • Řídit tým, který má na starost rozvoj technologií Keboola, Google Analytics 360/4, Microsoft Power BI, Google Data Studio, Google Cloud Platform, Google BigQuery, Gemius, UpScore, Smartlook, data pro Bloomreach (Exponea) a další

Co potřebujete znát, vědět a mít:

  • Zkušenost s vedením lidí, ideálně datového týmu
  • Rozumět, kde se data berou a co vypovídají
  • Umět si zorganizovat dodávky v rámci týmu i externích dodavatelů
  • Dobře si nastavovat očekávání u interních zákazníků
  • Analytické myšlení, schopnost dovtípit se souvislostí
  • Schopnost dodržet požadované termíny
  • Schopnost aktivně a efektivně komunikovat
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, rychlost, vysoké nasazení a schopnost dalšího rozvoje
  • Znalost AJ na komunikativní úrovní

Co nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • VOYO zdarma
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Mezinárodní i česká kuchyně v budově (dotace na stravné)
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • Možnost využití partnerských programů
  • Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • Nadstandardní lékařskou péči
  • Rohlík point přímo v budově
  • Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • Pracovní mobilní telefon
  • Taxi pendl na tram zastávku Geologická