Pozice

Reportér/ka webu nova.cz

Máte spoustu nápadů a chcete, aby vaše práce byla vidět? Nebojíte se stát před kamerou a máte rádi produkci TV Nova?
Tak právě takového kolegu nebo kolegyni hledáme do naší online redakce nova.cz.

Co budete dělat:

Samostatně vyhledávat, navrhovat a zpracovávat témata k tvorbě TV Nova
Sledovat a mít přehled o aktuálním dění
Natáčet rozhovory – připravovat reportáže
Komunikovat s produkcí a herci
Připravovat podklady k propagaci na sociálních sítích

Co potřebujete znát, vědět a mít:

SŠ/VŠ vzdělání
Mít přehled a znát tvorbu TV Nova
Praxe v médiích je výhodou
Výborný písemný projev a znalost českého pravopisu
Zkušenosti s prací před kamerou a střihem videa
Dobré komunikační dovednosti a být kreativní
Časovou flexibilitu
Být týmový hráč s profesionálním přístupem

Co nabízíme:

Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí

Přátelský kolektiv

Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

5 týdnů dovolené

VOYO zdarma

Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)

Mezinárodní i česká kuchyně v budově (dotace na stravné)

Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny

Nadstandardní lékařskou péči

Rohlík point přímo v budově

Možnost využití partnerských programů

Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu

Taxi pendl ze zastávky tramvaje Geologická