Pozice

Senior PHP Developer – externí spolupráce

Pro oddělení online vývoje společnosti TV Nova hledáme zkušeného vývojáře nebo vývojářku na dlouhodobou externí spolupráci. Potřebujeme rozšířit kapacitu našeho týmu, abychom zajistili, že se koncoví uživatelé setkají se skvělým a funkčním Voyo.cz, Nova.cz a TN.cz.

Co budete dělat:

Podílet se na kompletním životním cyklu rozvoje webů, aplikací a API produktů nova.cz, tn.cz, voyo.cz a dalších, které používají stovky tisíc uživatelů denně

Navrhovat bezpečné, výkonné a rozšiřitelné řešení, odhadovat pracnost a programovat backendovou logiku, databáze a další technologie

Pracovat v technologiích PHP7 (nette, Symphony), Redis, MySQL, ElasticSearch, RabbitMQ

Používat standardy PHPStan, OpenApiSpec, OAuth2, procesy v Azure Devops (úkoly) a GitLab (kód, deployment) a principy SOLID

Co potřebujete znát, vědět a mít:

Zodpovědnost, spolehlivost a tah na branku

Schopnost dodávat kvalitní výstupy v dohodnutém termínu v týmovém prostředí

Zkušenosti s návrhem aplikací a databází, ladění výkonu, zabezpečení, design principy a patterny

Rutinní práce s Git a GitLab (nebo podobném nástroji)

Zkušenost s PHP – jazyk, frameworky, design patterny, Composer

Znalost dalších technologií: Redis, Rabbit MQ, MySQL, ElasticSearch

VŠ vzdělání technického směru nebo jiný způsob získání software engineering základů a přístupu

Český jazyk alespoň na úrovni B2 dle CEFR

Co nabízíme:

Různorodou práci na webu, mobilních zařízeních i SmartTV (API)

Externí formu spolupráce na živnostenský list

VOYO zdarma

Mezinárodní i českou kuchyni, moderní fitness a saunu přímo v budově

Taxi pendl na tram zastávku Geologická

Možnost využití partnerských programů

Přátelský kolektiv