Pozice

Specialista skladby

Láká vás svět médií? Je pečlivost vaše silná stránka? Chtěli byste působit v administrativní pozici, kde bude výsledek vaší práce vidět v televizi? Pak neváhejte a přihlaste se nám!

Co budete dělat:

* Vytvářet denní vysílací plány (DVP) pro jeden z tematických kanálů skupiny Nova

* Nasazovat upoutávky a reklamy do DVP

* Odesílat hotové DVP na vysílací pracoviště

* Připravovat předběžné verze playlistů

* Komunikovat s dalšími odděleními v případě nutných úprav DVP

* Pracovat s databází vysílaných pořadů

* Účastnit se pravidelných porad a podílet se na komunikační strategii

Co potřebujete znát, vědět a mít:

* SŠ vzdělání

* Předchozí zkušenost s administrativní prací

* Základní znalost AJ (čtená)

* Pečlivost a smysl pro detail

* Zodpovědnost, spolehlivost, profesionální přístup

* Časovou flexibilitu

* Být týmový hráč

* Pozice je vhodná i pro absolventy s praxí při studiu

Co nabízíme:

* Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí

* Přátelský kolektiv

* Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

* 5 týdnů dovolené

* VOYO zdarma

* Benefitní konto Nova + (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)

* Mezinárodní i česká kuchyně v budově (dotace na stravné)

* Možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny

* Nadstandardní lékařskou péči

* Rohlík point přímo v budově

* Možnost využití partnerských programů

* Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu

* Pracovní mobilní telefon

* Taxi pendl ze zastávky tramvaje Geologická