Pozice

Test engineer – externí spolupráce

Pro IT oddělení hledáme Test engineera/ku na dlouhodobou externí spolupráci. Potřebujeme podpořit testování vývojem testovacího software, abychom zajistili, že se koncoví uživatelé setkají se skvělým a funkčním Voyo.cz, Nova.cz a TN.cz

Co budete dělat:

Programovat testovací software pro různé typy testů

Unit, komponentové, end-to-end (z koncových zařízení)

Regresní i jednorázové

Funkční, performance i security

Integrovat testovací software do CI/CD i hostovat samostatně

Vyvíjet emulátory a simulátory externích systémů včetně generování dat

Diagnostikovat příčiny testů a navrhovat preventivní opatření

Implementovat složitější monitorovací scénáře

Implementovat reporty výsledků testů

Podílet se na test analýze a designu

Udržovat testy aktuální

Podílet se na výběru vhodných technologií pro různé typu testů

Spolupracovat s interním vývojovým i produktovým týmem

Držet komplexitu testovacího ekosystému na praktické, rozšiřitelné a udržitelné úrovni

Co potřebujete znát, vědět a mít:

Zaměření na detail – až hnidopišství je vítáno

Zodpovědnost, spolehlivost, kvalita výstupů v daném termínu, týmovost a tah na branku

Zkušenosti na pozici vývojář nebo tester/ka automatizovaných testů min. 2 roky

Znalost mobilních a webových technologií

SŠ vzdělání s maturitou

Znalost českého jazyka na úrovni B2/C1 podmínkou

Co nabízíme:

Různorodou práci na webu, mobilních zařízeních i SmartTV

Externí formu spolupráce na živnostenský list

VOYO zdarma

Mezinárodní i českou kuchyni, moderní fitness a saunu přímo v budově

Taxi pendl z tram zastávky Geologická

Možnost využití partnerských programů

Přátelský kolektiv