Pozice

Tester/Testerka – externí spolupráce

Pro IT oddělení hledáme Testera nebo Testerku na dlouhodobou externí spolupráci. Potřebujeme rozšířit kapacitu našeho týmu, abychom zajistili, že se koncoví uživatelé setkají se skvělým a funkčním Voyo.cz, Nova.cz a TN.cz

Co budete dělat:

Odhalovat funkční i performance chyby rychle pomocí porozumění zadání, test analýzy, test designu a exekuce testů

Připravovat a realizovat testování nových funkcí aplikací

Hledat a odhalovat chyby tam, kde by je nikdo nehledal

Analyzovat chyby objevené při testování

Realizovat regresní testy

Reportovat výsledky testů

Psát testovací scénáře

Nastavovat otestované změny na produkci pro použití redakčními týmy

Vytvářet manuály pro interní uživatele

Spolupracovat s interním vývojovým i produktovým týmem

Co potřebujete znát, vědět a mít:

Zaměření na detail – až hnidopišství je vítáno

Zodpovědnost, spolehlivost, kvalita výstupů v daném termínu, týmovost a tah na branku

Zkušenosti na pozici tester/ka min. 2 roky

Znalost mobilních a webových technologií

SŠ vzdělání s maturitou

Co nabízíme:

Různorodou práci na webu, mobilních zařízeních i SmartTV

Možnost podílet se i na automatizaci

Externí formu spolupráce na živnostenský list

VOYO zdarma

Mezinárodní i českou kuchyni, moderní fitness a saunu přímo v budově

Taxi pendl z tram zastávky Geologická

Možnost využití partnerských programů

Přátelský kolektiv