Pozice

TV Nova - Asistent vysílání TN live

Zajímají Vás média? Láká Vás televizní prostředí? Jste technický typ a chcete se stát nedílnou součástí televizního vysílání?

Pak hledáme právě Vás!

Co budete dělat:

* zajišťovat administrativní činnost spojenou se zajištěním vysílání zpravodajských relací TN live
* odpovídat na telefonáty během přípravy na vysílání
* zajišťovat částečně redaktorské práce
* připravovat reportáže k vysílání a zajišťovat částečně střihačské práce (obraz / zvuk)
* zajišťovat spojení s regionálními redaktory, vedoucím vydání a program producenty hlavních zpravodajských pořadů
* zajišťovat kompletaci playlistu zpráv a vysílání TN live

Co požadujeme:

* SŠ (vhodné pro absolventy žurnalistiky s technickým přehledem)
* velmi dobré organizační schopnosti
* výborné komunikační dovednosti a profesionální vystupování
* dobrá znalost anglického jazyka
* týmový hráč
* odolnost vůči stresu a racionální uvažování
* časová flexibilita

Co nabízíme:

* pracovní smlouvu na plný úvazek
* zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
* zaměstnanci výborně hodnocená mezinárodní kuchyně v budově (dotace na stravné)
* režim týden práce / týden volno
* VOYO zdarma
* firemní moderně vybavené fitness se saunou, fotbálek
* možnost využití partnerských programů
* benefitní konto Nova+ (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
* nadstandardní soukromá zdravotní péče
* pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
* pracovní mobilní telefon
* Rohlík Point přímo v budově
* svoz do/z práce pendlem na zastávku tram Geologická