Pozice

TV Nova - Finanční účetní

Co budete dělat:

  • zodpovídat za agendu spojenou s účtováním dodavatelských faktur
  • provádět agendu spojenou s přípravou DPH a srážkových daní ve vztahu k zahraničním dodavatelům
  • komunikovat s daňovými poradci a finančním úřadem
  • věnovat se agendě spojené s výplatou honorářů

Co potřebujete znát a vědět:

  • 2 - 3 roky zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost daní (DPH, srážkové daně – mezinárodní zdanění, silniční daň)
  • organizační schopnosti
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • flexibilitu
  • týmového hráče a profesionála

Co nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • dotace na stravné v zaměstnanecké restauraci
  • 5 týdnů dovolené
  • VOYO zdarma
  • přátelský kolektiv
  • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • možnost využití partnerských programů
  • benefitní konto Nova+ (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • nadstandardní zdravotní péči
  • pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • pracovní mobilní telefon
  • Rohlík Point přímo v budově
  • svoz do/z práce pendlem na zastávku tram Geologická