Pozice

TV Nova - GDPR Specialist/Data Protection Právník

Co budete dělat:

  • zabezpečovat, implementovat a monitorovat veškerou agendu v oblasti ochrany osobních údajů ve společnosti TV Nova
  • poskytovat poradenství v klíčových projektech TV Nova především v oblasti online služeb, digitálního vysílání, VOD služeb a dalších projektů v rámci aktivit společnosti
  • zajišťovat data protection analýzy, aktualizovat informace o zpracování osobních údajů, provádět balanční testy, připravovat a vyjednávat zpracovatelské smlouvy
  • posuzovat rizika při implementaci nových projektů, marketingových aktivit, IT systémů atd., navrhovat a doporučovat vhodná řešení, zajišťovat soulad s GDPR a dalšími předpisy na ochranu osobních údajů
  • úzce spolupracovat s manažery oddělení odpovědnými za produkty a služby, při jejichž poskytování dochází ke zpracování osobních údajů
  • sledovat vývoj EU/CZ legislativy v oblasti ochrany osobních údajů, stanovisek ÚOOÚ a relevantní judikatury

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání (jednooborové právo výhodou)
  • praktické zkušenosti s problematikou implementace požadavků GDPR (ochranou osobních údajů)
  • nadšení pro oblast ochrany osobních údajů
  • alespoň 3 roky zkušeností na obdobné pozici (znalost mezinárodního korporátního prostředí, např. pracovní zkušenosti z oblasti médií či telekomunikací výhodou)
  • výborná znalost psané i mluvené AJ (právní terminologie)
  • pečlivost, samostatnost, loajalita

Co nabízíme:

  • pracovní smlouva na dobu určitou (s možností následného prodloužení na dobu neurčitou) v rozsahu 40 hod. týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé příležitosti pro odborný i osobní růst - možnost spoluvytvářet nastavení pravidel ochrany osobních údajů v celém odvětví
  • příjemné a moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • benefitní konto Nova+ (sport, cestování, kultura, zdraví, vzdělávání)
  • Rohlík Point přímo v budově, dotace na stravné (u nás vaří bývalý porotce pořadu MasterChef), vlastní moderní fitness, sauna, fotbálek
  • mobilní telefon, notebook, VOYO zdarma