Pozice

TV Nova - HR Business Partner

HR tým TV Nova hledá zkušeného HR Business Partnera pro posílení týmu front office.
Láká Vás prostředí médií a domluvíte se bez problému anglicky?
Pak nám neváhejte poslat svůj životopis, rádi se potkáme na osobní, nebo online schůzce.

Co budete dělat:

  • je partnerem a poradcem managementu v oblasti HR procesů (získávání lidských zdrojů, změny org. struktur, motivace týmů a optimalizace zdrojů)
  • zodpovídá za implementaci HR operativních procesů a projektů v rámci týmu front office
  • intezivně spolupracuje s týmem back office a předává informace z businessu
  • zastřešuje proces náboru včetně alternativních náborových projektů (Linkedin, pers. agentur, spolupráce s SŠ/VŠ,profesní veletrhy a filmové festivaly..)
  • zajišťuje proces ukončení pracovního poměru (příprava standardizovaných dokumentů, pohovor s odcházejícím člověkem, poradenství manažerům)
  • poskytuje HR poradenství ve všech oblastech HR a pracovněprávní problematiky

Co potřebujete znát a vědět:

  • zkušenosti alespoň 3 roky na pozici HRBP
  • plynulý ústní i písemný projev v AJ (ideálně C1)
  • znalost pracovněprávní problematiky a orientace v Zákoníku práce
  • silné sociální kompetence v řešení krizových situacích
  • orientace na výsledek a flexibilita
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • reprezentativní vystupování a profesionální přístup
  • vášeň a cit pro mediální prostředí
  • otevřená mysl a racionální uvažovaní
  • koučovací výcvik a mediace výhodou

Co nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • dotace na stravné v zaměstnanecké restauraci
  • 5 týdnů dovolené
  • VOYO zdarma
  • přátelský kolektiv
  • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • možnost využití partnerských programů
  • benefitní konto Nova+ (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • nadstandardní zdravotní péči
  • pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • pracovní mobilní telefon, notebook
  • Rohlík Point přímo v budově
  • svoz do/z práce pendlem na zastávku tram Geologická