Pozice

TV Nova - Junior reportér TN live

Jste čerstvě po škole, nebo nemáte ještě tolik mediálních zkušeností? Chcete se učit od nejlepších v oboru a stát se reportérem TV Nova?

Neváhejte a pošlete nám životopis a krátký motivační dopis, proč bychom si měli vybrat právě Vás!

Co budete dělat:

• učit se vyhledávat, navrhovat a zpracovávat témata
• ve spolupráci s kolegy natáčet rozhovory
• připravovat reportáže
• vystupovat v živém vysílání
• psát články
• vymýšlet kreativní posty pro sociální sítě

Co potřebujete znát a vědět:

• vášeň pro práci v médiích a chuť se učit
• komunikační dovednosti
• vysoká časová flexibilita a kreativita
• výborný písemný projev a znalost českého pravopisu
• všeobecný zpravodajský přehled
• týmový hráč s profesionálním přístupem
• mediální studia, žurnalistika výhodou
• komunikativní AJ

Co nabízíme:

• možnost rozvoje a kariérní dráhy v televizní jedničce
• práci na hlavní pracovní poměr s dobou neurčitou
• dotace na stravné v zaměstnanecké restauraci
• 5 týdnů dovolené
• VOYO zdarma
• benefitní body a slevy na široké spektrum služeb (Nova+)
• zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
• možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
• možnost využití partnerských programů
• nadstandardní zdravotní péči
• pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
• přátelský kolektiv
• pracovní mobilní telefon
• Rohlík Point přímo v budově
• svoz do/z práce pendlem na zastávku tram Geologická