Pozice

TV Nova - Network Security Specialist

Co budete dělat:

  • Zajišťovat administraci a správu Firewall systému (CheckPoint, IPTables, Fortigate)
  • Zajišťovat administraci a správu VPN systému (CheckPoint, OpenVPN & Fortigate)
  • Zajišťovat administraci a správu Linuxových a Windows serverů souvisejících se síťovou infrastrukturou
  • Provádět pravidelnou údržbu systémů
  • Zajišťovat efektivní monitorování systému a služeb
  • Rozvíjet, udržovat a aktualizovat potřebnou dokumentaci
  • Zajišťovat 2 a 3 stupeň podpory při řešení reportovaných incidentů a žádostí
  • Spolupracovat na nových projektech, případně je vést
  • Aktivně a efektivně spolupracovat s ostatními týmy IT
  • Zajímat se o nejnovější technologie a trendy, v oblastech sítí a zabezpečení

Co potřebujete znát a vědět:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • 3-5 let praxe na podobné pozici
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost TCP/IP, ISO/OSI a síťových protokolů
  • Znalost Cisco CCNA, CCNP – certifikace výhodou
  • Pokročilá znalost Linuxu
  • Zkušenosti s nastavováním Firewallu
  • Zkušenosti s monitorovacím SW (Flowmon, PRTG, Zabbix atd)
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita, rychlost, vysoké nasazení a schopnost dalšího rozvoje
  • Schopnost proaktivně řešit problémy

Co nabízíme:

• práce formou externí spolupráce (IČO)
• odpovídající finanční ohodnocení
• zázemí silné mezinárodní společnosti
• příjemné a moderní pracovní prostředí
• přátelský kolektiv