Pozice

TV Nova - Regionální obchodní manažer (ext. spolupráce)

Jste obchodník tělem i duší a působíte v západních nebo severních Čechách?

Pak hledáme právě Vás pro posílení naší regionální obchodní sítě.

Co budete dělat:

• aktivně prodávat produkty TV Nova (sponzoring, performance trading, product placement, on-line)
• na základě zjištěných potřeb prezentovat adekvátní portfolio služeb
• navrhovat mediální kampaně (internet, televize)
• komunikovat s back office obchodního oddělení
• rozvíjet spolupráci se stávajícími i novými klienty

Co potřebujete znát a vědět:

• min. SŠ vzdělání
• prokazatelné zkušenost s akvizicí a aktivním obchodováním
• zkušenosti z oblasti reklamy a médií výhodou
• výborné komunikační a přesvědčovací schopnosti
• schopnost naslouchat a nalézat vhodná řešení pro zákazníky
• uživatelská znalost programů MS Office
• samostatnost a zodpovědnost
• vysoké pracovní nasazení
• znalost AJ výhodou
• živnostenský list podmínkou
• k dispozici vlastní vůz + ochota cestovat

Co nabízíme:

• základní fixní odměnu + až 20% provize z realizovaných obchodů
• možnost nadstandardního výdělku v závislosti na Vašich výsledcích
• zajímavé produkty s vysokým potenciálem na mediálním trhu
• notebook včetně placeného přístupu k internetu
• kompletní školení v oblasti produktů a obchodních dovedností
• kontinuální rozvoj (následná školení, koučink v terénu atd.)
• svěřený region západní Čechy, nebo severní Čechy