Pozice

TV Nova - Regionální reportér - Jižní Morava

Žijete v okolí Brna, zajímáte se o zpravodajství a rádi byste informovali širokou veřejnost o dění ve Vašem kraji?
Pak nám neváhejte zaslat životopis a motivační dopis!

Co budete dělat:

• navrhovat, připravovat a zpracovávat příspěvky do zpravodajských pořadů v daném regionu
• samostatně připravovat zpravodajské reportáže
• ve spolupráci se střihačem nebo samostatně zpracovávat reportáže
• zodpovídat za podobu příspěvků
• spoluzodpovídat za vyvážený a objektivní přístup k událostem, za ověřování zdrojů informací a za dodržování principů novinářské etiky
• sledovat z dostupných zdrojů aktuální dění ve svém oboru v ČR a ve světě

Co potřebujete znát a vědět:

• SŠ/VŠ (ideálně humanitní vědy nebo žurnalistika)
• min. 2 roky zkušeností s tvorbou reportáží a práce před kamerou podmínkou
• schopnost samostatně zpracovat reportáž
• výborná znalost českého jazyka (slovem i písmem)
• excelentní komunikační dovednosti a vyjadřovací schopnosti
• komunikativní znalost anglického jazyka
• vysokou časovou flexibilitu
• být profesionálem v oboru

Co nabízíme:

• práci na HPP a motivující finanční ohodnocení
• zázemí silné mezinárodní společnosti a nové kontakty
• možnost využití partnerských programů
• benefitní konto Nova+ (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
• nadstandardní zdravotní péči
• pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
• pracovní mobilní telefon