Pozice

TV Nova - Regionální reportér - Moravskoslezský kraj

Pocházíte, nebo žijete v Moravskoslezském kraji?
Baví Vás dění ve Vašem okolí? Chcete předávat informace milionům diváků denně?
Pak máte jedinečnou šanci stát se regionálním reportérem se zázemím v Ostravě!

Co budete dělat:

• navrhovat, připravovat a zpracovávat příspěvky do zpravodajských pořadů v daném regionu
• samostatně připravovat zpravodajské reportáže
• denně se setkávat se zajímavými osobnostmi
• ve spolupráci se střihačem nebo samostatně zpracovávat reportáže
• zodpovídat za podobu příspěvků
• spoluzodpovídat za vyvážený a objektivní přístup k událostem, za ověřování zdrojů informací a za dodržování principů novinářské etiky
• sledovat z dostupných zdrojů aktuální dění ve svém oboru v ČR a ve světě

Co potřebujete znát a vědět:

• SŠ/VŠ (ideálně humanitní vědy nebo žurnalistika)
• alespoň 2 roky zkušeností s tvorbou reportáží a práce před kamerou výhodou
• schopnost samostatně zpracovat reportáž
• výborná znalost českého jazyka (slovem i písmem)
• excelentní komunikační dovednosti a vyjadřovací schopnosti
• komunikativní znalost anglického jazyka
• vysokou časovou flexibilitu
• být profesionálem v oboru
• znalost daného regionu

Co nabízíme:

  • propracovaný systém zaškolení
  • práci na plný úvazek ve flexibilních směnách
  • 5 týdnů dovolené (200 hodin)
  • VOYO zdarma
  • přátelský kolektiv
  • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • možnost využití partnerských programů
  • benefitní konto Nova+ (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • nadstandardní zdravotní péči
  • pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • pracovní mobilní telefon