Pozice

TV Nova - Senior Network Administrator

Co budete dělat:

  • Zajišťovat administraci sítě - Cisco routry, switche, Check Point a IPTables firewally
  • Provádět pravidelnou údržbu systémů, monitoring
  • Rozvíjet, udržovat a updatovat potřebnou dokumentaci
  • Provádět 2nd level support při řešení reportovaných incidentů a žádostí
  • Spolupracovat na nových projektech, či je vést
  • Aktivně a efektivně spolupracuje s ostatními týmy IT
  • Zajímá se o nejnovější technologie a trendy, v oblastech sítí a zabezpečení

Co potřebujete znát a vědět:

  • Zkušenosti s technologií IT sítí, konkrétně Cisco a správy (znalost úrovně CCNA je nutností, zkušenosti s řešeními Checkpoint a Linux OS jsou výhodou)
  • Nutná znalost MS® Visio
  • Anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační a týmové dovednosti
  • Smysl pro odpovědnost, iniciativu, vlastní motivaci a schopnost pracovat nezávisle
  • Schopnost diagnostikovat, analyzovat a řešit problémy v rychle se měnícím prostředí
  • Proaktivní servis a přístup orientovaný na zákazníka
  • Strukturovaný a bezpečnostní přístup k práci
  • Pochopení podnikání, schopnost interpretovat obchodní požadavky a překládat do specifikací

Co nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • dotace na stravné v zaměstnanecké restauraci
  • 5 týdnů dovolené
  • VOYO zdarma
  • přátelský kolektiv
  • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • možnost využití partnerských programů
  • benefitní konto Nova+ (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • nadstandardní zdravotní péči
  • pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • pracovní mobilní telefon
  • Rohlík Point přímo v budově
  • svoz do/z práce pendlem na zastávku tram Geologická