Pozice

TV Nova - Specialista reportingu

Co budete dělat:

  • zpracovávat měsíční, kvartální, roční závěrky podle CAS (českých účetních standardů)
  • připravovat a nahrávat finanční a operační data
  • zajišťovat analýzu dat, komentáře, komunikovat s centrálním reportingovým týmem
  • zapojovat se do forecastů a budgetů podle IFRS
  • zajišťovat daňovou problematiku v komunikaci s centrálou a daňovými poradci
  • vytvářet ad hoc reporty a projekty včetně implementace nového ERP

Co potřebujete znát a vědět:

  • minimálně 2-3 roky zkušeností z Big 4 (PwC, KPMG, Deloitte, E&Y)
  • schopnost spolupracovat a komunikovat v rámci interního týmu a s centrálním reportingovým týmem
  • proaktivní, pozitivní a pečlivý přístup
  • motivace učit se nové věci
  • analytické myšlení
  • samostatnost
  • komunikativní angličtinu
  • znalost PowerBI výhodou
  • zkušenost s projektovým řízením výhodou

Co nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • dotace na stravné v zaměstnanecké restauraci
  • 5 týdnů dovolené
  • VOYO zdarma
  • přátelský kolektiv
  • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • možnost využití partnerských programů
  • benefitní konto Nova+ (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • nadstandardní zdravotní péči
  • pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • pracovní mobilní telefon
  • Rohlík Point přímo v budově
  • svoz do/z práce pendlem na zastávku tram Geologická