Pozice

TV Nova - Vedoucí oddělení Finančního plánování a analýz

Co budete dělat:

  • řídit přípravu celoročního rozpočtu, provádět kontrolu výsledků oproti plánu a navrhovat změny rozpočtu
  • řídit oddělení rozpočtů a analýz v rámci Finanční sekce za účelem poskytování přesných finančních informací interním i externím klientům
  • řídit finanční analýzu a doporučovat specifická opatření za účelem zvýšení profitability jednotlivých obchodních úseků
  • spolupracovat na vysvětlování finančních výsledků, analýz a navrhovat různé finanční scénáře
  • připravovat měsíční pracovní plány (forecasty) obsahující cíle na daný měsíc
  • připravovat měsíční analýzy v souladu se stanovenými kritérii (včetně porovnání aktuálních výsledku na rozpočet)
  • řídit projekty svěřené managementem

Co potřebujete znát a vědět:

  • minimálně 4 roky zkušeností z Big 4 (PwC, KPMG, Deloitte, E&Y), praxe z oboru výhodou
  • schopnost spolupracovat a komunikovat v rámci interního týmu, jednotlivými řediteli a s centrálním FP&A týmem
  • zkušenosti s vedením týmu
  • proaktivní, pozitivní a pečlivý přístup
  • motivace učit se nové věci
  • analytické myšlení
  • samostatnost
  • komunikativní angličtinu
  • znalost PowerBI výhodou
  • zkušenost s projektovým řízením výhodou

Co nabízíme:

  • manažerský level řízení s nárokem na roční bonus dle nastavených cílů
  • zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • dotace na stravné v zaměstnanecké restauraci
  • 5 týdnů dovolené
  • VOYO zdarma
  • přátelský kolektiv
  • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • možnost využití partnerských programů
  • benefitní konto Nova+ (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • nadstandardní zdravotní péči
  • pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
  • pracovní mobilní telefon
  • Rohlík Point přímo v budově
  • svoz do/z práce pendlem na zastávku tram Geologická