Pozice

TV Nova - Vedoucí produkce grafiky a selfpromotion

Co budete dělat:

* podílet se na řízení výroby v rámci schváleného rozpočtu
* zajišťovat organizační a administrativní činnosti v rámci celého oddělení
* připravovat před natáčením veškeré smlouvy s účinkujícími i s ostatními členy štábu
* spoluzodpovídat za dodržení podmínek ze všech smluv
* spolupracovat s ostatními členy oddělení a dalšími osobami zúčastněnými na výrobě pořadu
* podílet se na likvidačních činnostech spojených s výrobou, provádět potřebnou administrativní práci spojenou s výrobou
* spolupracovat s finančním oddělením na závěrkových činnostech

Co potřebujete znát a vědět:

* SŠ/VŠ vzdělání
* požadujeme zkušenosti na pozici v produkci, znalost postprodukčních procesů
* výhodou zkušenosti s natáčením
* pokročilá znalost AJ
* výborná uživatelská znalost MS Excel (a MS Office obecně)
* velmi dobré analytické myšlení
* schopnost dodržet požadované termíny
* schopnost aktivně a efektivně komunikovat a rozhodovat se, aktivní přístup
* samostatnost, pečlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu
* týmový hráč

Připojte, prosím, aktuální životopis v českém i anglickém jazyce.

Co nabízíme na oplátku?

* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
* dotace na stravné v zaměstnanecké restauraci
* 5 týdnů dovolené
* VOYO zdarma
* možnost profesního růstu
* možnost využití firemního fitness a sauny
* možnost využití partnerských programů
* benefitní konto Nova+ (penzijní připojištění, životní pojištění a výběr dalších výhod)
* pracovní mobilní telefon
* přátelský kolektiv
* pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
* nadstandardní zdravotní péči
* Rohlík Point přímo v budově