Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
Air Bank HQ

Air Bank

Air Bank je nejrychleji rostoucí a největší neobankou na českém trhu, které se jako jedné z mála na světě podařilo dosáhnout jak významného rozsahu, tak ziskovosti. V současné době nabízí prostřednictvím svých digitálních kanálů ucelený sortiment produktů retailového bankovnictví. V loňském roce Air Bank potřetí zvítězila v hodnocení zákaznické zkušenosti společnosti KPMG mezi dvěma sty pravidelně hodnocenými značkami působícími na českém trhu.

Home Credit ČR/Slovensko

Na českém trhu je Home Credit největším nebankovním poskytovatelem spotřebitelského financování. Nabízí spotřebitelské úvěry, kreditní karty, úvěry na pořízení vozidla a mikroúvěry. Vloni se společnost Home Credit Česká republika umístila na třetí příčce Indexu odpovědného úvěrování, který pravidelně sestavuje nevládní organizace Člověk v tísni.

Zonky (Benxy)

Zonky je platforma výlučně přímého (peer-to-peer) úvěrování. Nabízí plně digitální zkušenost jednoduše propojující zájemce o úvěry s investory a podporující trvalý růst zákaznické základny. 

Sdílet na sociálních sítích

Sdílet na sociálních sítích

Vytisknout

Kopírovat odkaz