Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Jedna z věcí, která v životě nejvíce naplňuje, je možnost potkat na naší cestě zajímavé lidi a něco vyjímečného společně vybudovat.

Petr Janák

Executive Director Human Resources

Hledáme lidi, kteří nejsou svázáni dogmaty, léty zavedené praxe a dovedou se na věci dívat z mnoha perspektiv. V PPF se méně mluví, více dělá - nápady se obratem mění v projekty, rozhodujeme se rychle, vše je stále v pohybu. Chceme naše projekty dotahovat, zlepšovat, pomáhat jim růst.

V PPF uspějí ti, kteří se dovedou rozhodovat a za svoji práci nést odpovědnost, které práce především baví a chtějí se stále učit novým věcem. Pomáhá tah na branku, samostatnost, jistá dávka odvahy. Pro takové hráče máme v našem týmu díky šíři záběru PPF a množství aktivit vždy zajímavé výzvy a příležitosti.

Nabídkou je možnost podílet se spolu s velmi různorodým týmem profesionálů a vstřícných kolegů na mezinárodním rozvoji podnikání a služeb v řadě oborů, kde se poměřujeme s těmi nejlepšími globálními hráči ve vysoce konkurenčním prostředí. Děláme věci, které jsou vidět, často narušují status quo a mají dopad. 

Máte-li zájem o práci ve skupině PPF, zašlete nám svůj životopis v angličtině.

Zaslat životopis

Máte-li zájem o zaměstnání ve skupině PPF a poskytnout nám v této souvislosti své osobní údaje, využijte k tomu zde určené rozhraní a věnujte, prosím, pozornost podmínkám užívání a ochrany Vašich osobních údajů (pod tímto odkazem).