Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Televizní a omnichannel analýza

Dataclair

10/6/2021 | 1 minuta čtení

Vytisknout
Kopírovat odkaz

Big data analýzy napříč mediálními kanály umožňují propojit preference televizních diváků s jejich dalším chováním na internetu i mimo něj.

Měření sledovanost

Poskytujeme analýzu sledovanosti obsahu a měření výkonu televizních reklam pro strategické plánování marketingových kampaní.

Doporučovač obsahu

Pro telco operátory, kteří provozují službu IPTV, vyvíjíme doporučovač televizního obsahu zaměřený na retenci zákazníka. Podobně jako Spotify sestaví pro posluchače playlist na míru, my umíme doporučit pro diváka televizní obsah odpovídající jeho vkusu a zájmům.

Dnešní propojení obsahových platforem v online prostředí vytváří tlak na poskytovatele správně cílit obsah a analyzovat přání diváka stejně tak jako správě cílit marketingová sdělení. Umělá inteligence bude jedním z klíčových nástrojů úspěšné televize budoucnosti. 

Didier Stoessel, CEO CME

Omnichannel analýza

Analýza chování diváků IPTV napříč online i offline mediálními kanály přináší hlubší pochopení preferencí a životního cyklu zákazníka. Umožňuje přesnější segmentaci a efektivní marketingové cílení.

Sdílet na sociálních sítích

Sdílet na sociálních sítích

Vytisknout

Kopírovat odkaz