Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Životní cyklus zákazníka a marketingové cílení

Dataclair

10/6/2021 | 1 minuta čtení

Vytisknout
Kopírovat odkaz

Maximalizujeme návratnost marketingových investic pomocí Big dat a umělé inteligence. Své AI modely stavíme tak, abychom hodnotu každého zákazníka a jeho zkušenost mohli ovlivnit v reálném čase.

Zvyšování hodnoty zákazníka

Dokážeme rapidně zvýšit hodnotu zákaznické báze firem díky využití Big dat a metod tzv. reinforcement learningu. Jako jedni z mála vyvíjíme algoritmy pro personalizované doporučování aktivit zákaznické péče a podpory a pro predikci problémů. Doporučení pro jednotlivé zákazníky vytváříme v reálném čase. Firmy tak mohou negativní zkušenosti na straně zákazníka zcela předejít.

„Precizní personalizace pomocí strojového učení a cílení aktivit v reálném čase jsou budoucností marketingu.“

Jan Romportl, ředitel DataClair

AI a cílení

Díky AI a strojovému učení optimalizujeme výkon marketingových kampaní. Pro zadání s jasnou cílovou skupinou segmentujeme zákazníky na základě anonymizovaných dat o jejich chování na internetu. Pro rozšíření zákaznické báze a větší dosah kampaní využíváme tzv. look alike modely, kterými dokážeme zacílit potenciální zákazníky i v segmentech, kde byste je nečekali.

Sdílet na sociálních sítích

Sdílet na sociálních sítích

Vytisknout

Kopírovat odkaz