Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Letní shakespearovské slavnosti

Skupina PPF je dlouholetým generálním partnerem Letních shakespearovských slavností, které každé léto již 20 let přináší českému divákovi díla Williama Shakespeara v inspirujícím prostředí Pražského hradu. Jsou nejstarší a největší divadelní přehlídkou pod širým nebem v Evropě zaměřenou na uvádění děl Williama Shakespeara.

Festival trvá od konce června do začátku září a odehrává se na otevřených scénách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Během léta se odehraje přibližně 150 představení a každoročně jej navštíví více než 80 tisíc návštěvníků.

PPF iniciovala v různých sezónách rozšíření letního divadelního festivalu například o prestižní fotografické výstavy a velkorysé akce charitativní, ať už to byly benefiční představení, pomoc výkonným umělcům v životních nesnázích či projekty zaměřené na dětského diváka.

Zimní pohádka