Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Cytune Pharma SAS

Skupina PPF vlastní francouzskou biotechnologickou společnost Cytune Pharma SAS zabývající se výzkumem a vývojem nových léčebných postupů zaměřených na posílení imunitní reakce u nádorových a infekčních chorob. 

www.cytunepharma.com

Autolus Therapeutics

Společnost Autolus Therapeutics je lídrem ve vývoji léčebných postupů založených na geneticky upravených T lymfocytech, tzv. CAR-T buňkách. Firma se věnuje klinickému vývoji širokého portfolia T-buněčných terapií nové generace, které jsou zacílené na léčbu hematologických i solidních (pevných) nádorů. Cílem firmy je uvést na trh bezpečné a účinné T-buněčné terapie a pomoci tak pacientům s vážnými onkologickými onemocněními.

www.atolus.com

Cellestia BiotechCellestia Biotech

Společnost byla založena roku 2014 jako spin-off Švýcarského federálního technologického institutu v Lausanne, EPLF. Hlavním vyvíjeným přípravkem společnosti Cellestia je CB-103 – nový perorálně podávaný pan-NOTCH inhibitor s unikátním mechanismem působení, zaměřený na léčbu pacientů trpících lymfomy a solidními tumory souvisejícími s poruchou signální dráhy NOTCH. 

www.cellestia.com