Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
SOTIO

SCT Cell Manufacturing (SCTbio)

Společnost SCTbio vznikla v roce 2021 rozdělením původní biotechnologické společnosti SOTIO a vyčleněním její výrobní části do SCTbio.

Hlavní činností společnosti SCTbio je specializovaná výroba léčivých přípravků založených na takzvané buněčné terapii. 

SCTbio je servisní společnost pro ostatní firmy ze skupiny SOTIO, pro které vyrábí testované léčivé přípravky založené na buněčných terapiích a určené pro léčbu onkologických onemocnění. Pro firmy ze skupiny SOTIO i externí partnery poskytuje SCTbio logistiku a služby související s výrobou autologních i alogenních léčivých přípravků včetně geneticky modifikovaných léčivých přípravků a výroby samotných virových vektorů.

SCTbio

Společnost SCTbio, která je součástí skupiny PPF Biotech, svým partnerům v oboru buněčných a genových terapií nabízí nejmodernější výrobní postupy a technologie v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

SCTbio

SCTbio provádí transfery specializovaných výrobních postupů, zavádí nové výrobní technologie a nové metody kontroly kvality. Součástí poskytovaných služeb je vedle samotné výroby přípravků i kontrola jejich kvality, certifikace kvalifikovanou osobou, skladování a na míru připravená logistika, která zajišťuje včasné doručení produktů k pacientům v různých částech světa.

Díky mnohaletým zkušenostem a interním kapacitám garantuje SCTbio svým partnerům vysokou kvalitu všech nabízených služeb.

Kontakty

SCT Cell Manufacturing s.r.o.

Jankovcova 1518/2
170 00 Praha 7
Česká republika