Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

PPF v roce 2022 – výroční publikace

Vytisknout
Kopírovat odkaz

Publikace PPF v 2022 je nyní k nahlédnutí na webových stránkách Skupiny. I letos je kniha členěna do tří částí: první se věnuje podnikání, druhá neziskové činnosti a společenské odpovědnosti skupiny PPF a třetí se zaměřuje na filantropii rodinné Nadace The Kellner Family Foundation. Kniha navazuje na v květnu zveřejněnou uzávěrku a finanční výsledky Skupiny za rok 2022.

Knihu v letošním roce doprovází sedm otevřených rozhovorů se seniorními manažery skupiny PPF, kteří často ve velmi osobní rovině hodnotí uplynulý rok ve Skupině, na trzích a ve společnosti a dívají se i na perspektivu nadcházejících měsíců. Krácené přepisy rozhovorů jsou součástí knihy, video verze rozhovorů jsou na webu PPF i na sociálních sítích a profilech Skupiny. Ve výpravné filmové produkci režiséra Martina Přikryla se v rozhovorech představují Jiří Šmejc, Balesh Sharma, Didier Stoessel, Kateřina Jirásková, Michal Strcula, Radek Špíšek a Jana Tomas Sedláčková.

Koncept publikace vznikal v týmu komunikace PPF, design a infografiku vytvořilo opět pražské Studio Marvil. Autorem fotografií je Karel Cudlín.

Přečtěte si příběh Skupiny v roce 2022 na www.ppf.eu.

Jednotlivá videa naleznete zde.

Sdílet na sociálních sítích

Sdílet na sociálních sítích

Vytisknout

Kopírovat odkaz