Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
PPF Gate
PPF Gate

Home Credit dokončil prodej svých aktiv v Indonésii

Home Credit International, a.s.

2/10/2023 | 1 minuta čtení

Vytisknout
Stáhnout jako PDF
Kopírovat odkaz
Společnost Home Credit Group B.V. z finanční divize skupiny PPF dnes oznámila vypořádání transakce-prodeje svých aktiv v Indonésii.

Kupujícím je konsorcium dceřiných společností japonské Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) pod vedením thajské Krungsri Bank (Bank of Ayudhya PCL), přední finanční instituce v zemi. Strany transakce splnily všechny podmínky nezbytné pro její vypořádání a získaly příslušné regulatorní souhlasy. Transakce je tímto uzavřena.

„Dnešní den je pro naše indonéská aktiva velmi významný. Budovali jsme je na zelené louce a během 10 let firma výrazně vyrostla,“ řekl Radek Pluhař, CEO Skupiny Home Credit. „Je to ocenění usilovné práce a loajality našich týmů, jejímž výsledkem bylo to, že o náš byznys projevili zájem noví vlastníci. Přeji hodně úspěchů do budoucna všem, kdo se podílejí na činnosti tohoto byznysu,“ dodal Radek Pluhař.

Sdílet na sociálních sítích

Sdílet na sociálních sítích

Vytisknout

Stáhnout jako PDF

Kopírovat odkaz