Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Ivo Nesrovnal se stal novým členem vrcholového vedení PPF

Skupina PPF

12/7/2020 | 1 minuta čtení

Vytisknout
Kopírovat odkaz
Advokát Ivo Nesrovnal se stal předsedou dozorčí rady společnosti PPF a.s. a zároveň členem vrcholového vedení Skupiny na pozici ředitele pro zahraniční vztahy (Chief of External Affairs).

Ivo Nesrovnal bude díky svým mnohaletým zkušenostem v mezinárodních, právních, společensko-politických a podnikatelských otázkách zodpovědný primárně za zahraniční vztahy PPF na západních trzích, kde Skupina podniká. Jako advokát již v minulosti se Skupinou spolupracoval na několika projektech a byl také členem představenstva společnosti PPF investiční holding. 
 

Stručný životopis
JUDr. Ivo Nesrovnal, LL.M.

Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, kterou dokončil v roce 1986. Ve studiu pak dále pokračoval na zahraničních univerzitách v Německu, Francii a ve Spojených Státech Amerických (The George Washington University, Washington, D.C.). Po skončení studia pracoval jako aspirant v Ústavu státu a práva Slovenské akademie věd. V devadesátých letech pracoval v kanceláři prezidenta Václava Havla v Praze jako právník. Před vstupem do politiky třináct let spoluřídil pobočku renomované mezinárodní advokátní kanceláře Gleiss Lutz Rechtsanwälte pro Česko a Slovensko, která se zaměřovala zejména na mezinárodní transakce, převzetí, fúze a akvizice, právo Evropské unie a ochranu hospodářské soutěže. Je členem Slovenské a České advokátní komory. V letech 2014–2018 byl prvním přímo zvoleným nezávislým primátorem Bratislavy. 
 

Sdílet na sociálních sítích

Sdílet na sociálních sítích

Vytisknout

Kopírovat odkaz