Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

PPF v roce 2022

Vytisknout
Stáhnout jako PDF
Kopírovat odkaz
Dnes vyšla zpráva o dění v PPF za rok 2022. Výpravná publikace doplňuje finanční závěrku Skupiny-výroční zprávu z konce května 2023. Tak jako v předchozích letech, se publikace věnuje byznysovým i neziskovým aktivitám PPF a také rodinné Nadace The Kellner Family Foundation. Profil vychází také on-line a obsahuje odkazy na videozáznamy rozhovorů s vybranými top manažery PPF včetně CEO Jiřího Šmejce, který shrnuje svůj první rok v čele Skupiny.

Věnuje se tradičně i nebyznysovým aktivitám PPF a jejích akcionářů, jejichž dopad nelze změřit ve výsledovce hospodaření. Dobročinnost a CSR jsou doménou Nadace The Kellner Family Foundation a také firemní Nadace PPF. Součástí on-line podoby publikace je i rozhovor s Janou Sedláčkovou, ředitelkou pro neziskové projekty skupiny PPF.

Publikace „PPF v 2022“ je oknem nahlížejícím do našich aktivit ve 25 zemích, kde firmy ze Skupiny a desítky tisíc našich zaměstnanců působí.

Sdílet na sociálních sítích

Sdílet na sociálních sítích

Vytisknout

Stáhnout jako PDF

Kopírovat odkaz