Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

PPF varuje před podvodnými reklamami

Skupina PPF

4/11/2019 | 1 minuta čtení

Vytisknout
Kopírovat odkaz
V těchto dnech se především v prostředí sociální sítě Facebook šíří podvodné reklamy, které zneužívají jméno PPF a jejího majoritního akcionáře Petra Kellnera, včetně jeho fotografií. Varujeme všechny, kteří se s těmito reklamami setkají, aby na falešných webech nevyplňovali své osobní údaje ani nezadávali údaje ke své platební kartě.

Vlna placených podvodných inzerátů vede na weby, které lákají na investice do kryptoměny Bitcoin. Podvodníci využívají falešná prohlášení Petra Kellnera, který údajně do této měny již investoval.

Varujeme všechny, kteří se s těmito reklamami setkají, aby na falešných webech nevyplňovali své osobní údaje ani nezadávali údaje ke své platební kartě.

Každý, kdo se s takovou reklamou setká, by ji měl nahlásit k zablokování přes formulář sociální sítě, kde se mu reklama zobrazí. PPF usiluje o stažení této podvodné reklamy ze sociálních sítí a podniká právní kroky proti subjektům, které tyto podvodné stránky provozují.

Sdílet na sociálních sítích

Sdílet na sociálních sítích

Vytisknout

Kopírovat odkaz