Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

Skupiny Škoda Transportation a PPF představily společnou značkovou kampaň

Škoda Transportation

7/4/2021 | 1 minuta čtení

Vytisknout
Kopírovat odkaz
Přední evropský výrobce dopravních prostředků spustil 1. dubna 2021 svou první značkovou kampaň. Ta běží ve spojení s mateřskou skupinou PPF, ke které patří Škoda Transportation od dubna 2018. Kreativitu kampaně vytvořila agentura Yinachi. Poběží v outdooru v rámci velkých měst České republiky, v tisku, digitálních médiích a na sociálních sítích. Kampaň navazuje na značkovou kampaň PPF se společností CETIN na konci roku 2020 (Jsme pevná páteř českého internetu).

„Přestože historie naší společnosti se píše již déle než 160 let a naše vlaky, tramvaje, trolejbusy, ale i další produkty jezdí ve více než 50 zemích světa, znalost značky Škoda Transportation mezi českou veřejností je poměrně nízká. Cílem kampaně je posílit povědomí o značce, produktovém portfoliu a spojení brandu plzeňské škodovky s mateřskou skupinou PPF, která do jejího rozvoje dlouhodobě investuje. Chceme také sdílet hrdost na rostoucí obchodní úspěch našich dopravních řešení po celém světě. Ten potvrzuje, že česká strojírenská společnost může být velmi úspěšná v mezinárodním měřítku a prosadit se na technologicky vyspělém a náročném trhu,“ říká Milan Kosař, ředitel korporátní komunikace a marketingu Škody Transportation.

Ladislav Pflimpfl, ředitel značky skupiny PPF dodává: „Doprovodný claim k logu PPF „Investujeme do budoucnosti dopravy“ je linka, která s oborově specifickými obměnami spojí naše značkové kampaně napříč Skupinou. V této kampani je sdělením dlouhodobá vize a dynamika, kterou do Škody vkládáme, a vypovídá o strategickém přístupu, který PPF ve svých investicích a řízení společností ve Skupině také sleduje“.

Vizuál kampaně znázorňuje tramvaj, která je jedním z klíčových produktů společnosti. Tramvaj je vytvořena z linek, které jsou běžně používány při znázorňování tras v hromadné dopravě.

Kampaň probíhá od 1. dubna do 30. června a kromě kreativní agentury Yinachi se na ní podílí také mediální agentury AdHackers a Mediatrix a agentura Fuse na sociální sítě.

Sdílet na sociálních sítích

Sdílet na sociálních sítích

Vytisknout

Kopírovat odkaz