Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

PPF Real Estate Holding

PPF Real Estate Holding je součástí skupiny PPF pro správu a zhodnocování nemovitostí a vyhledávání nových příležitostí v oblasti realit. Široké mezinárodní portfolio moderních a perspektivních nemovitostí a projektů v prestižních lokalitách rozvíjí jako významný developer a investor.

Portfolio nemovitostí skupiny PPF, které spravuje PPF Real Estate Holding, zahrnuje projekty v Nizozemsku, České republice, Rusku, Německu, Velké Británii a v dalších evropských zemích. Společnost se i nadále soustřeďovala na dlouhodobou stabilizaci aktiv na všech trzích, kde působí. PPF Real Estate průběžně aktivně konsoliduje portfolio svých nemovitostí a vyhodnocuje řadu akvizičních příležitostí v zemích, kde už podniká, ale také na nových trzích. V roce 2020 vstoupila společnost PPF Real Estate Holding na americký trh.

ComCity

Skupina PPF Real Estate Holding aktuálně zajišťuje komplexní servis pro různé projekty z oblasti realit a objem aktiv pod její správou přesahuje hranici 2 miliardy eur. Je rozdělena na dvě větve: PPF Real Estate působící ve vybraných evropských zemích a na Rusko zaměřená PPF Real Estate Russia. Na těchto trzích patří mezi největší subjekty v oboru.

„Zvyšujeme potenciál nemovitostí: investujeme do nich, spravujeme je a hledáme cesty, aby co nejlépe sloužily svému účelu."

Jiří Tošek

ředitel, PPF Real Estate

Kontakty

PPF Real Estate Holding B.V.

Strawinskylaan 933
1077 XX Amsterdam
Nizozemsko

Mohlo by vás zajímat