Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).
dealing PPFB

PPF Financial Holdings

PPF banka

PPF banka se zaměřuje na obchodování na finančních a kapitálových trzích a poskytování služeb v oblasti strukturovaného (tj. projektového, exportního, akvizičního, leverage finance a real estate) financování pro klienty z korporátního, veřejného i privátního sektoru. 

PPF banka je centrem finančních aktivit skupiny PPF, pro jejíž firmy provádí mezinárodní platební operace, poskytuje financování a zajišťuje správu finančních aktiv nebo obchodování na kapitálových trzích. 

Banka staví své služby na odborné expertize a unikátních řešeních s důrazem na jejich přidanou hodnotu. Pro klienty je stabilním, profesionálním a spolehlivým partnerem poskytujícím fi nancování v řadě oblastí ekonomiky, například v obchodu, průmyslové výrobě, energetice, obnovitelných zdrojích, zemědělství a lesním hospodářství nebo službách, včetně IT, e-commerce a dalších oblastí. 

PPF banka se také soustředí na financování komerčních a rezidenčních nemovitostí i developerských projektů. Dlouhodobě spolupracuje s českými kraji a statutárními městy a podporuje jejich projekty mimo jiné v energetice, cirkulární ekonomice a vzdělávání. Důležitou součástí portfolia jsou pak služby pro privátní klienty, kterým Banka poskytuje osobní přístup při řešení jejich finančních potřeb.

V roce 2023 se Banka zaměřila především na rozvoj služeb pro stávající klienty a podporu jejich podnikatelských aktivit. V souladu se svou strategií PPF banka investovala do digitalizace, kybernetické bezpečnosti a efektivnějších služeb, včetně modernizace mobilní aplikace a internetového bankovnictví. I přes náročné vnější podmínky PPF banka nadále podporovala a financovala klienty z různých sektorů ekonomiky. 

PPF banka dlouhodobě hraje významnou roli tvůrce trhu na českém trhu státních dluhopisů a pravidelně patří mezi nejlepší primární dealery v žebříčku sestavovaném Ministerstvem fi nancí. V roce 2023 se PPF banka umístila na prvním místě mezi významnými českými a zahraničními bankami na primárním trhu a na druhém místě v celkovém žebříčku (tj. primární a sekundární trh dohromady). Tím potvrdila své postavení jednoho z největších dealerů českých státních dluhopisů.

Dealing PPF banky

„Největší chybou, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Petr Jirásko

CEO, PPF banka

Složení akcionářů

PPF Financial Holdings a.s. 92,96 %
Hlavní město Praha 6,73 %
ostatní 0,31 %

Petr Jirásko, CEO

Složení akcionářů

Kontakty

PPF banka a.s.

Evropská 2690/17
160 41 Praha 6
Česká republika

Mohlo by vás zajímat