Vážený uživateli, je nám líto, ale Váš prohlížeč nepodporuje plné zobrazení webu. Doporučujeme Vám přejít na jeho aktuálnější verzi (MS Edge) nebo na některý z nejčastějších prohlížečů (Chrome, Firefox, Safari).

PPF v roce 2021 – výroční publikace

Skupina PPF

25/7/2022 | 1 minuta čtení

Vytisknout
Kopírovat odkaz
Skupina PPF vydala ohlédnutí za svými byznysovými i nebyznysovými aktivitami v roce 2021. Publikace je letos poprvé dělena do dvou částí, které jsou spojené do jednoho svazku. První část se věnuje podnikání, druhá část oblasti společenské odpovědnosti. Publikace je knižním navázáním na účetní závěrku Skupiny, která byla zveřejněna 21. června a je k dispozici na webu PPF v sekci finanční výsledky a výkazy.

Koncept a design vlastní tištěné publikace vznikal pět měsíců ve spolupráci týmu komunikace PPF a pražského grafického Studia Marvil. Výsledky a data jsou v její byznysové části doplněny oborově zaměřenými infografikami od milánské agentury The Visual Agency, které ukazují synergie a propojení jednotlivých značek Skupiny ve vybraných oblastech našeho podnikání.

Druhá část publikace, která otevírá témata spojená s neziskovou činností a CSR, přináší shrnutí výsledků a projektů aktivit společenské odpovědnosti i nadační činnosti v rámci celé Skupiny a dotýká se i tématů udržitelnosti a ESG. Obsahuje také několik rozhovorů a představení vybraných projektů. Celý report pak provázejí autorské fotografie Karla Cudlína. 

Publikace je ke stažení zde.

Účetní závěrka je ke stažení zde.

Sdílet na sociálních sítích

Sdílet na sociálních sítích

Vytisknout

Kopírovat odkaz

Mohlo by vás zajímat